PÓŁFINALISTKI MISS POLSKI 2019!

Piątkowy wieczór w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu, będzie należeć do pięknych półfinalistek Miss Polski 2019, które będą konkurować o wejście do ścisłego finału tego konkursu.

Podczas wieczornej gali zobaczymy 42 kandydatki, z których jury wytypuje grupę do grudniowych finałów Miss Polski 2019. Zostaną również przyznane tytuły komplementarne: Miss Internetu oraz Miss Świnoujścia.

Na scenie Amfiteatru wystąpią również artyści: Maria Niklińska oraz Kowalski.

Półfinał Miss Polski 2019 poprowadzą: Miss Polski 2017 – Kamila Świerc, która w tym roku będzie reprezentować nasz kraj podczas Międzynarodowego Konkursu Piękna „Miss Supranational” oraz znany fanom naszych konkursów prezenter  – Robert Jarek „Mykee”.

Gospodarzem konkursu Miss Polski Nastolatek 2019 w tym roku jest Miasto Świnoujście: www.swinoujscie.pl.

Zgrupowanie półfinalistek konkursu odbywa się w obiekcie Bel Mare Resort w Międzyzdrojach: www.hotelbelmare.pl. Choreografię gali przygotowuje Anna Bubnowska, a stylizacje Kasia Cygańska.

Jednocześnie informujemy, że retransmisję gali półfinałowej Miss Polski 2019, można obejrzeć 16 września na antenie TV4.

Tegoroczne półfinalistki Miss Polski 2019:

Nr 1 – Natalia Baran z Wałbrzycha

Nr 2 – Adrianna Bąk z Opola

Nr 3 – Paulina Bołoz z Krynicy Zdroju

Nr 4 – Agnieszka Choszcz z miejscowości Linia (pomorskie)

Nr 5 – Aleksandra Drężek z Pisza

Nr 6 – Małgorzata Duda z Opola

Nr 7 – Weronika Frąckowiak z Oławy

Nr 8 – Małgorzata Gierach z Andrespola

Nr 9 – Kornelia Gołębiewska z Morąga

Nr 10 – Monika Hanyżewska z Bydgoszczy

Nr 11 – Martyna Jagielska z Opola

Nr 12 – Gabriela Jarzębińska z Białegostoku

Nr 13 – Paulina Karasiuk z Wrocławia

Nr 14 – Magdalena Karoń z Warszawy

Nr 15 – Magdalena Kasiborska z Zabrza

Nr 16 – Natalia Klimczak z Krakowa

Nr 17 – Dominika Konarska z Sosnowca

Nr 18 – Natalia Konofalska z Warszawy

Nr 19 – Anna Kozłowska z Radomia

Nr 20 – Aleksandra Lenart z Wrocławia

Nr 21 – Marta Machnik z Rzeszowa

Nr 22 – Justyna Maliszewska z Warszawy

Nr 23 – Zuzanna Matysiak z Warszawy

Nr 24 – Martyna Nidecka z Nowej Wsi

Nr 25 – Justyna Niegolewska ze Szczecina

Nr 26 – Zuzanna Oszmian z Białegostoku

Nr 27 – Marta Parzonka z Mikołowa

Nr 28 – Karolina Piaścik z Łomży

Nr 29 – Natalia Piguła z Łodzi

Nr 30 – Paulina Polak z Maszewa

Nr 31 – Sylwia Rojek z Niepołomnic

Nr 32 – Martyna Rydzewska z Białobrzegów

Nr 33 – Nela Serwacińska z Konstantynowa

Nr 34 – Marta Skwierczyńska ze Rzgowa

Nr 35 – Magdalena Smolik z Chrzanowa

Nr 36 – Anita Sobótka z Warszawy

Nr 37 – Aleksandra Sokołowska z Mławy

Nr 38 – Karolina Stafa z Rzeszowa

Nr 39 – Julia Szewczuk z Warszawy

Nr 40 – Ewelina Szwala z Niemodlina

Nr 41 – Aneta Wątor z Londynu

Nr 42 – Karolina Wiltowska z Jeleniej Góry

Fotograf sesji zdjęciowej: Kinga Polkowska